Про Cucumber

Кьюкамбе, а не кукумбер… Зазвичай, з цієї фрази починається розмова про нашу школу англійської)

Привіт!

Мене звуть Наталія і я вже більше 8 років викладаю англійську.

Попрацював з корпоративними клієнтами, групами, індивідуальними студентами, дітьми та підлітками, я вирішила, що настав час поділитись власним досвідом з більшою кількістю людей. Тому що я завжди хотіла створювати щось, що буде приносити людям справжню користь. А англійська – це одна з тих навичок, яка допомагає людям спілкуватись у будь-якому куточку світу та відкривати для себе нові можливості.

У Cucumber School усі викладачі працюють за стандартами CELTA (Cambridge University International Certificate in English Language Teaching to Adults) та IH CYLT (Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Це означає, що всі заняття побудовані на принципах:

🕹Гейміфікації;

👥Рольових ігор;

🕺TPR (методу вивчення мови підчас взаємодії з навколишнім середовищем)

📽Перегляду фільмів та відео.

🗺Будування ментальних карт.

📱Використання сучасних технологій і таких застосунків, як  Quizlet та Kahoot

Ви завжди можете задати будь-яке питання на сторінці Cucumber School у Facebook та Instagram або напишіть мені особисто.

А якщо ви вже вирішили вчити англійську з нами, тоді залишилось лише пройти тест (вот ссылка), щоб я могла запропонувати вам най ефективніший формат навчання.

Cucumber Team

Наталія Бикова

• Засновниця Cucumber School;

• 10 років досвіду викладання;

• 4 роки работи  методистом;

• Сертифікати CELTA (Cambridge University International Certificate in English Language Teaching to Adults) та IH CYLT (Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Катерина Салинко

• Більше 4 років досвіду викладання;

• Сертифікат IELTS (International English Language Testing System);

• Досвід підготовки до сдачі IELTS

• Сертифікат CELTA (Cambridge University International Certificate in English Language Teaching to Adults)

Діана Дуброва

• 15 років досвіду викладання;

• Останні 7 років Діана спеціалізується на онлайн заняттях;

• Має сертифікат LCCI FTBE (London Chamber of Commerce and Industry First Certificate for Teachers of Business English).

Тая Волковецька

• Більше 3 років досвіду викладання;

• Сертифікат CAE (Cambridge       English: Advanced)

• Сертифікат TKT 1 (Cambridge certificate: background to language and learning teaching)

• Сертифікат TKT 2 (Cambridge certificate: lesson planning, use of resources for language teaching)

белая стрелка.png